پشتیبانی / سوالات متداول

ما برای کمک اینجا هستیم

سوالات متداول

ما لیستی از پاسخ سوالات متداول را گردآوری کرده ایم.

لیگ نوروزی سین جیم از 5 فروردین ساعت 18:00 شروع میشه و تا 23:59 روز 15 فروردین ادامه داره. اگر زودتر بازی رو نصب کردید، میتونید بازی کنید و سکه بگیرید و با لغت‌ها آشنا بشید تا آماده‌تر باشید. امتیازها در آغاز لیگ و آغاز هر چالش سه‌روزه ریست خواهند شد.

از ساعت 18 روز 1/5 تا ساعت 23:59 روز 1/8 (اولین دوره سه‌روزه)
از ساعت 12 روز 1/9 تا ساعت 23/59 روز 1/12 (دومین دوره سه‌روزه)
از ساعت 12 روز 1/13 تا ساعت 23/59 روز 1/15 (سومین دوره سه‌روزه)

اخبار مرتبط با بازی، برندگان، لیگ و قوانین در صفحه اینستاگرام ما به آیدی:

@sinjimgame.ir

و کانال تلگرام به آدرس:

t.me/sinjimgameir

قرار خواهد گرفت

بله، در زمان اهدای جوایز با برترین‌ها تماس گرفته میشه و بنابراین نیازه که ثبت نام انجام بشه. ما در سین‌جیم به حریم خصوصی کاربران احترام می‌گذاریم و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی هستیم که شما در اختیارمون می‌گذارید. برای ثبت نام کافیه به تنظیمات بازی سر بزنید.

برای جذاب تر شدن رقابت، تنها معادل 3 کلمه اصفهانی درست در نظر گرفته شده و 2 کلمه اصفهانی و 2 معادل صرفا برای ایجاد هیجان و جذابیت در هر مرحله قرار گرفته است.

در لیگ اسفاهان که هر 3 روز یک بار برگزار میشه، هر نفر فقط یک بار می تونه جایزه ببره. البته کار برنده با بازی تمام نشده و شانسش رو میتونه در لیگ «اسفاهان + اسم فامیل» هم امتحان کنه و با بالا بردن امتیاز خودش در بین برترین‌ها قرار بگیره و جایزه نقدی هم ببره.

همچنین اگه یک نفر با چند شماره و گوشی مختلف اقدام به شرکت در بازی کند در صورت شناسایی با توجه به اهمیت رقابت سالم در بازی جریمه خواهد شد.